BIP
« powrót 09 listopada 2017

19 Dni Przeciwko Przemocy

19 Dni Przeciwko Przemocy photo

Ośrodek Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie bierze udział w międzynarodowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Kampania co roku prowadzona jest na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata.

NA POMARAŃCZOWO. W Polsce działania kampanii koordynuje Fundacja po DRUGIE zachęcając placówki i instytucje pracujące z dziećmi i młodzieżą do włączania się  w organizację i prowadzenie działań. Pracownicy Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jarocinie, aby uwidocznić działania przywieszają pomarańczowe wstążki oraz rozdają pomarańczowe balony.

FUNDACJA PO DRUGIE. Jeśli ktoś ma ochotę śledzić działania fundacji po DRUGIE  może zapisać się do newslettera fundacji i otrzymywać informacje o wszelkich działaniach podejmowanych w ramach kampanii. Natomiast, gdy  ktoś chce dowiedzieć się więcej, czym jest zjawisko przemocy wobec dzieci i młodzieży oraz jaka jest jego skala i możliwości pomocy proponujemy odwiedzić stronę Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w rodzinie Niebieska Linia oraz stronę Fundacji Dzieci Niczyje.

KONTAKT.Gdy  ktoś ma taki problem w rodzinie, wśród znajomych lub jest sąsiadem rodziny gdzie coś dziwnego się dzieje zapraszamy do naszej instytucji: Ośrodek Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie, który mieści się w Jarocinie na ul. Dworcowej 2,( budynek dworca , I piętro)  tel. 62 747 74 60.” – informuje Patryk Kulka - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie.

« powrót Drukuj

Czytaj również:

Zobacz także:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner

Starostwo Powiatowe w Jarocinie

63-200 Jarocin
Al. Niepodległości 10-12

tel. 62 747-15-96
fax. 62 747-33-37
  • herb Jarocin
  • herb Jaraczewo
  • herb Kotlin
  • herb Żerków
realizacja:Studio Fabryka