INTERAKTYWNA MAPA POWIATU

Dodano 28 sierpnia 2019, wpis archiwalny INTERAKTYWNA MAPA POWIATU

Serdecznie zapraszamy do wirtualnej, a może i rzeczywistej wędrówki po powiecie jarocińskim, za pomocą interaktywnej mapy. Nowoczesna i w pełni interaktywna mapa została stworzona dla wszystkich odwiedzających teren naszego powiatu, jak i jego mieszkańców.

www.mapa.powiat-jarocinski.pl

 

Mapa została opracowana w oparciu o narzędzia Google Maps, a dzięki temu jest powszechnie dostępna i łatwa w obsłudze, a co najważniejsze – dostosowana do płynnego funkcjonowania na urządzeniach przenośnych, co pozwala zabrać ją wszędzie.

Każdy użytkownik będzie mógł zwiedzić powiat jarociński wirtualnie, sprawdzając miejsca, które chciałby zobaczyć podczas wizyty na naszym terenie. Na mapie znajdują się różnorodne informacje dotyczące m.in.: zabytków regionu, w tym kościołów, zamków i pałaców, adresy instytucji publicznych takich jak urzędy czy jednostki oświatowe, a także baza stowarzyszeń działających na terenie powiatu.

Zachęcamy do korzystania z interaktywnej mapy powiatu. Na mapie można wyszukać odpowiedni obiekt wraz z opisem, zdjęciem i jego lokalizacją na terenie powiatu.

Jeżeli chcesz dodać ważny punkt, skontaktuj się z nami.

Katarzyna Baumann – osoba odpowiedzialna za tworzenie mapy

e-mail: baumann.katarzyna@powiat-jarocinski.pl

 

×