otwórz widżet facebooka

Konkurs na ,,Najlepszą Babkę Wielkanocną 2024"

Dodano 05 marca 2024, wpis archiwalny Konkurs na ,,Najlepszą Babkę Wielkanocną 2024

Starosta Jarociński zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich  terenu Powiatu Jarocińskiego do udziału w konkursie na ,,Najlepszą Babkę Wielkanocną 2024".

Kto może wziąć udział?
Uczestnikami Konkursu mogą być Koła Gospodyń Wiejskich mające swoją siedzibę i prowadzące działalność na terenie powiatu jarocińskiego.

Zasady uczestnictwa
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu tradycyjnej babki wielkanocnej. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, pomysł, wykonanie, nietypowe podejście do tematu oraz sposób ukazania tradycji na terenie powiatu jarocińskiego.
Koła Gospodyń Wiejskich mogą składać poprawnie wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z pozostałymi załącznikami, które są dostępne na stronie www.powiat-jarocinski.pl.
Nabór zgłoszeń trwa do 20 marca 2024 roku do godz. 15:30

Przebieg konkursu
Warunkiem udziału w konkursie jest przekazanie wypieków do Starostwa Powiatowego w Jarocinie (Al. Niepodległości 10-12) w godz. 8.00 – 11.00 w dniu 27 marca 2024 r. do sali nr 30

Nagrody
Komisja wyłoni trzy zwycięskie wypieki - Babki Wielkanocne, które odpowiednio zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
Laureaci otrzymają nagrodę o wartościach:

a)      I miejsce – 500 zł
b)      II miejsce – 300 zł
c)      III miejsce – 200 zł

Wielkanocne wypieki zostaną przekazane dla dzieci z Domu Dziecka w Górze oraz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie, którzy organizują swoje własne Święta Wielkanocne.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i zachęcamy do udziału!

Pliki do pobrania

×