« powrót 09 kwietnia 2018

LEKARZE i RATOWNICY z JAROCIŃSKIEGO SZPITALA BOHATERAMI

LEKARZE i RATOWNICY z JAROCIŃSKIEGO SZPITALA BOHATERAMI photo

Lekarze i ratownicy z jarocińskiego szpitala bohaterami ! W piątek 6 kwietnia telewizja TVN wyemitowała materiał o lekarzach i ratownikach z jarocińskiego szpitala, który uczestniczyli w ratowaniu członków rodziny z Cerekwicy.

W programie TVN 24 "Czarno na Białym" - na stronach www.tvn24.pl możemy przeczytać, że był to reportaż: "O ludziach, którzy dokonali cudu. Trudno bowiem znaleźć inne słowo, którym można by opisać to, czego dokonali ratownicy i lekarze z Jarocina i Ostrowa Wielkopolskiego. W połowie marca w ich ręce trafiły ofiary nożownika - matka i jej nienarodzone dziecko. Oboje w stanie krytycznym. Lekarze dokonali tego, co osobie słyszącej o skali obrażeń obojga może wydawać się niemożliwe - uratowali ich życie". (http://www.tvn24.pl)

poniżejlink do programu:

CZARNO NA BIAŁYM - program TVN o jarocińskich bohaterach