LV Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 23 maja 2022, wpis archiwalny

LV Sesja w dniu 30 maja 2022, godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie i zdalnie
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad LIII i LIV sesji Rady Powiatu.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LIII sesji Rady Powiatu.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LIII sesji Rady Powiatu.

5. Sprawozdanie z realizacji „Programu Współpracy Powiatu Jarocińskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego” w 2021 roku.

6. Działalność i funkcjonowanie Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie za 2021 rok i I półrocze 2022 roku.

7. Informacja o realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie za 2021 rok.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie udzielenia Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Małgorzaty w Cielczy dotacji z budżetu powiatu na prace konserwatorskie kościoła wpisanego do rejestru zabytków.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2022 - 2030.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2022 r.

12. Interpelacje i zapytania radnych.

13. Wnioski i oświadczenia radnych.

14. Wolne głosy i wnioski.

15. Komunikaty.

16. Zakończenie obrad.