LXIV Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 20 września 2018, wpis archiwalny

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym
(tekst jednolity: Dz. U. z 2018 roku, poz. 995 z późn. zm.) zwołuję LXIV SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, na dzień 27 września 2018 r. (czwartek) o godz. 15:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad LXIII sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LXIII sesji Rady Powiatu.
  4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LXIII sesji Rady Powiatu.
  5. Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2018 roku.
  6. Informacja o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego.
  7. Stan organizacyjny szkół na rok szkolny 2018/2019.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie Statutu Powiatu Jarocińskiego.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawieustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdu z drogi powiatu jarocińskiego oraz jego przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu z drogi.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą: "Szpital Powiatowy w Jarocinie" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia powyższego kapitału zakładowego wkładem pieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie emisji obligacji.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2018 - 2030.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2018 r.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wnioski i oświadczenia radnych.
  16. Wolne głosy i wnioski.
  17. Komunikaty.
  18. Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są dostępne pod następującym adresem:

Rady Powiatu

Jan Szczerbań