MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ

MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ photo

Po raz 15 w LO w Jarocinie odbył się Konkurs Recytatorski ,,Miłość niejedno ma imię...”. Czternastu uczniów reprezentujących jarocińskie szkoły (ZSP nr 2, Liceum Społeczne, LO) oraz ZSP- B w Tarcach - recytowało miłosne wiersze polskich poetów.

Komisja złożona z nauczycieli poszczególnych szkół, przyznała pięć nagród. Zwycięzcą konkursu został Filip Maryniak z jarocińskiego ogólniaka. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe zakupione ze środków otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Z okazji 15. edycji konkursu był również tort dla jury i uczestników. Organizatorkami konkursu są pracownice licealnej biblioteki: Grażyna Cychnerska i Krystyna Pietrzak – Jackowiak.

Czytaj również: