« powrót 20 listopada 2017

Nowe klasy i gabinety

Nowe klasy i gabinety photo

W jarocińskim Zespole Szkół Specjalnych im. UNICEF po remoncie została otwarta nowa część szkoły.

Dotychczas ZSS im. UNICEF mieścił się tylko w budynku przy ul. Szubianki 21 dzieląc go z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną. Teraz nowe klasy i gabinety terapii zostały stworzone w pawilonie, który znajduje się obok budynku głównego, i który został w tym celu gruntownie wyremontowany i przystosowany do nowych zadań. W najbliższych planach jest remont parkingu i budowa zajezdni dla busów przywożących uczniów.

„Myślę, że to jest wspólny sukces. Sukces Zarządu Powiatu, Rady Powiatu i również pana dyrektora Grzegorza Maćkowiaka. Udało nam się bardzo dużo i to także dzięki życzliwości wielu osób, tu chciałbym podziękować szczególnie panu Markowi Kmieciowi. Dzięki temu remontowi poprawiliśmy znacznie funkcjonalność szkoły” – mówił Wicestarosta Mirosław Drzazga, odpowiedzialny za oświatę w powiecie jarocińskim podczas otwarcia nowej części ZSS.

Czytaj również: