Podsumowanie inwestycji dofinanowanych ze środków rządowych

Dodano 21 kwietnia 2023, wpis archiwalny Podsumowanie inwestycji dofinanowanych ze środków rządowych

W czwartek dnia 20 kwietnia w Gminie Żerków podsumowano inwestycje zrealizowane w Powiecie Jarocińskim oraz w 4 gminach wchodzących w skład powiatu, które zostały dofinansowane w ramach programów rządowych. Omówiono zarówno zrealizowane już inwestycje jak i te, które czekają na realizację, ale z pewnością przyczynią się do jeszcze większego rozwoju powiatu. W konferencji uczestniczyli m.in.: Poseł na Sejm RP Jan Mosiński, Poseł na Sejm RP Katarzyna Sójka, Poseł na Sejm RP Tomasz Ławniczak, Dyrektor Biura Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżeliki Możdżanowskiej - Anna Wawrzyniak-Lis, a także samorządowcy powiatowi oraz gminni. Ważnym punktem dzisiejszego dnia było także otwarcie farmy fotowoltaicznej w Żółkowie. Oddana do eksploatacji instalacja fotowoltaiczna o mocy 1 MW z pewnością przyniesie wiele korzyści i przysłuży obiektom Gminy Żerków. Gratulujemy!