« powrót 12 kwietnia 2018

TARGI EDUKACYJNE w LO

TARGI EDUKACYJNE w LO photo

Dzisiaj 12 kwietnia br. w jarocińskim Liceum Ogólnokształcącym odbyły się I Akademickie Targi Edukacyjne; patronat nad imprezą objął Wicestarosta Mirosław Drzazga, który dokonał oficjalnego otwarcia imprezy.

Podczas targów swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały m.in.: Społeczna Akademia Nauk,  Uniwersytet Adama Mickiewicza Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Kalisza, Uniwersytet Przyrodniczy z Poznania, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji także z Poznania, Akademia Biznesu i Finansów Vistula z Warszawy, czy Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia także z Warszawy; również Wrocław reprezentowały dwie uczelnie - Uniwersytet Przyrodniczy i Wyższa Szkoła Fizjoterapii.

„Jestem przekonany, ze ta impreza na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń edukacyjnych naszego powiatu mówił Wicestarosta M. Drzazga podczas otwarcia targów – i na pewno siedzibą tych targów będzie jarocińskie LO, szkoła o ugruntowanej pozycji i renomie. Chciałem także pogratulować panu dyrektorowi Tyrakowskiemu i pani wicedyrektor  Andrzejewskiej konsekwencji i kunsztu menedżerskiego, tak potrzebnego przy organizacji takiej imprezy".

« powrót Drukuj

Czytaj również: