Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w czerwcu 2022 roku

Dodano 07 czerwca 2022, wpis archiwalny

KOMISJE BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 20 czerwca  2022 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Analiza wykonania budżetu powiatu za rok 2021.

2. Informacja o efektach współpracy Powiatu Jarocińskiego z innymi samorządami za 2021 r. w zakresie realizacji wspólnych zadań i inwestycji.

3.Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 22 czerwca  2022 r. (środa) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Oferta szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022-2023.

2. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2021 w zakresie działania komisji.

3.Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 21 czerwca 2022 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Funkcjonowanie Powiatowych Ośrodków Wsparcia.

2. Opieka medyczna w szkołach prowadzonych przez Powiat Jarociński w obliczu pandemii Covid 19.

3. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2021 w zakresie działania komisji.

4.Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 11.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Ocena wykonania nadzoru nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa

2. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2021 w zakresie działania komisji.

3. Sprawy bieżące.