Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w kwietniu 2017 roku

Dodano 10 kwietnia 2017, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2017 r. (wtorek) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego
w Jarocinie
sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia.

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie wykorzystania zasobów naturalnych ze złóż na terenie powiatu.
  2. Promocja powiatu jarocińskiego w zakresie rolnictwa i produkcji rolnej oraz ochrony środowiska.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. (środa) o godz. 15.00 w Zespole Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Oferta szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017-2018.

2. Informacja o działalności ZSP-B w Tarcach.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU oraz KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Wspólne posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z realizacji dochodów powiatu za I kwartał 2017 r.
  2. Realizacja strategii rozwoju „Szpitala Powiatowego w Jarocinie” Sp. z o.o.