Dodano 03 marca 2017, wpis archiwalny Termomodernizacja budynku administracyjnego przy ul. T. Kościuszki 10 w Jarocinie zakończona

W ramach robót budowlanych ocieplono ścianę wewnętrzną budynku oddzielającą strych od pomieszczeń użytkowych oraz strop strychu wełną mineralną. W budynku zamontowano nową stolarkę okienną i drzwiową oraz wymieniono oświetlenie na energooszczędne. Wykonane zostały również sufity podwieszane oraz roboty malarskie. Aby poprawić warunki pracy zatrudnionym pracownikom, w budynku zamontowane zostały klimatyzatory.

Całkowity koszt zadania wyniósł ponad 400 tys. złotych, z czego Powiat Jarociński pozyskał dofinansowanie w wysokości 200 tys. złotych ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2009-2014 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2009-2014.

Wykonawcą prac była firma KINA INSTALACJE Patryk Pieprzycki.

realizowana w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie powiatu jarocińskiego”

Dofinansowana ze  środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2009-2014 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2009-2014
w ramach Programu PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”