« powrót 31 października 2018

UMOWA KOALICYJNA w RADZIE POWIATU

UMOWA KOALICYJNA w RADZIE POWIATU  photo

Zostało podpisane porozumienie dotyczące koalicji w Radzie Powiatu Jarocińskiego w kadencji 2018-2023, pomiędzy radnymi powiatowymi zrzeszonymi w klubie Prawa i Sprawiedliwości oraz radnymi z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Porozumienie podpisało 11 radnych, co daje większość w 19-o osobowej Radzie Powiatu.

„Uważam, że podpisanie porozumienia koalicyjnego pomiędzy radnymi z klubu PiS i PSL na kolejną kadencję gwarantuje ciągłość działań rozpoczętych w ostatnich dwóch latach oraz stabilność realizacji inwestycji na nadchodzącą pięcioletnią kadencję. Z wyników głosowania mieszkańców powiatu jarocińskiego wynika, że to Prawo i Sprawiedliwość ma decydujący głos w sprawie obsady stanowiska Starosty" - mówi Starosta Teodor Grobelny.

„Zgodnie z zawartym porozumieniem kandydatem na Starostę Jarocińskiego w kadencji 2018-23 jest pani Lidia Czechak. Lider listy PiS, która swoim wynikiem wyborczym udowodniła, że posiada olbrzymi mandat zaufania wyborców. To porozumienie jest gwarancją kontynuacji dotychczasowych działań Powiatu i współpracy pomiędzy koalicjantami, współpracy opartej na dialogu i merytorycznej dyskusji dla dobra lokalnej społeczności". - mówi Mirosław Drzazga, Wicestarosta Powiatu Jarocińskiego.

 

link do materiału filmowego KOALICJA ZAWARTA

« powrót Drukuj

Czytaj również: