otwórz widżet facebooka

WOREK MEDALI

Dodano 10 grudnia 2018, wpis archiwalny WOREK MEDALI

W Bydgoszczy wystartowało łącznie około 250 zawodniczek i zawodników z 17 klubów z Polski i Niemiec. Ostatecznie w klasyfikacji drużynowej zawodów finałowych MUKS Białe Tygrysy Jarocin zajął 5. Miejsce.

Także turniej w Olsztynie był udany dla Tygrysów, bo aż trzynaście medali, trzy złote, cztery srebrne i sześć brązowych, wywalczyli tam zawodnicy z Jarocina w Pucharze Polski Baltic Cup – Olsztyn Cup 2018.

Na najwyższym stopniu podium stanęły Maja Bierła oraz dwukrotnie Martyna Stasik, ze zdobycia srebrnych krążków cieszyć mogły się Alicja Kowańdy, Marta Stasik, Aleksandra Szymczak i Joanna Szymczak, natomiast z brązowymi medalami do Jarocina wróciły Alicja Kowańdy, Julia Naskręska, Natalia Wosiek, Emilia Jędrzejczak oraz dwukrotna medalistka Weronika Szymańska.