XXXIX Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 14 lutego 2017, wpis archiwalny

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym
(Dz. U. z 2016 r. poz. 814) zwołuję XXXIX SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, na dzień 17 lutego 2017 r. (piątek) o godz. 15:30 w Ratuszu w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołów z obrad XXXVII i XXXVIII sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XXXVII sesji Rady Powiatu.
  4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po XXXVII sesji Rady Powiatu.
  5. Sprawozdanie z działalności Referatu Dróg Powiatowych w 2016 roku.
  6. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Informacja o Działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w 2016 roku.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Jarocińskiego.

1)      Zgłaszanie kandydatów na funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu.

2)      Przeprowadzenie tajnego głosowania.

3)      Podjęcie uchwały stwierdzającej wybór Wiceprzewodniczących Rady Powiatu.

1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie sprostowania oczywistej omyłki pisarskiej w uchwale Nr XXXV/225/16 Rady Powiatu jarocińskiego z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2016 r.
  2. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2017-2030.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2017 r.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Wnioski i oświadczenia radnych.
  6. Wolne głosy i wnioski.
  7. Komunikaty.
  8. Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są dostępne pod następującym adresem:  http://api.esesja.pl/posiedzenie7/10103

Rady Powiatu