Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Dodano 05 stycznia 2023, wpis archiwalny Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Logotypy

PRZEDSIĘWZIĘCIE

pn. „Wsparcie kształcenia zawodowego oraz zwalczanie
i zapobieganie skutkom epidemii COVID-19
w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie.”

Zajęcia z doradztwa zawodowego - harmonogram

Kurs Wózki widłowe

UWAGA !!!

KURS SPAWANIA METODĄ MAG

Zajęcia teoretyczne w dniu 16.03.2023 r. zostają odwołane z powodu choroby wykładowcy. Nowy termin zajęć zostanie podany niebawem

Harmonogram - Spawania metodą MAG

Harmonogram Kurs prawo jazdy B+E  - aktualizacja

W związku z trwajacymi kursami zawodowymi zajęcia z doradztwa zawodowego dla grupy 2 odbędą się w lutym 2023r.

Dofinansowano ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa 8. Edukacja, Działanie 8.3 Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałanie 8.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży – tryb konkursowy dla szkół p

ra onadpodstawowych z terenu Powiatu Jarocińskiego: Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie oraz Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.

Plakat ZSP nr 2 w Jarocinie

Powiat Jarociński po raz kolejny stał się beneficjentem projektu  realizowanego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie, dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w wysokości 454.517,75 zł z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa 8. Edukacja, Działanie 8.3 Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałanie 8.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży – tryb konkursowy dla szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Jarocińskiego: Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie oraz Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Całkowita wartość projektu wynosi 505.037,75 zł.

Pozyskane środki przeznaczone zostaną na realizacje:

• STAŻY ZAWODOWYCH:
    Organizacja staży dla 25 osób w wymiarze 150h o łącznej kwocie 67.500,00 zł.

• DOPOSAŻENIA PRACOWNI:
    Doposażenie pracowni: elektroniki samochodowej, samochodowej, mechanicznej, elektrycznej, elektroniki, fryzjerskiej o łącznej kwocie 254.600,00 zł.

• KURSÓW I SZKOLEŃ DLA UCZNIÓW:
    25 uczniów będzie realizować 3 kursy: kurs operatora wózków widłowych, kurs spawania metodą MAG, kurs prawa jazdy kat. B+E. Łączna kwota wszystkich kursów wyniesie 60.600,00 zł.

• DORADZTWA  EDUKACYJNO - ZAWODOWGO:
    60 uczniów będzie uczestniczyć w zajęciach grupowych i indywidualnych z doradcą zawodowym. Łączna kwota to 19.330,20 zł.

• KURSÓW, SZKOLEŃ I STUDIÓW PODYPLOMOWYCH DLA NAUCZYCIELI:
    Jeden nauczyciel przystąpi do realizacji  kursu AutoCad o łącznej kwocie 2.000,00 zł.