Zgłoś swój obiekt turystyczny do konkursu

Dodano 28 marca 2017, wpis archiwalny

Celem konkursu jest promocja najlepszych obiektów oraz budowanie wizerunku turystyki wiejskiej w Wielkopolsce. Uczestnicy konkursu oceniani będą  w trzech kategoriach: Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym, Obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim i Obiekt na terenach wiejskich o charakterze np. terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym itp. wykorzystujący tradycje i walory wsi.

Szanse na zostanie laureatem konkursu i zdobycie nagród finansowych mają zarówno małe obiekty w funkcjonujących gospodarstwach rolnych, jak i duże obiekty turystyczne.

Wszystkie podmioty z terenu powiatu jarocińskiego zainteresowane uczestnictwem w rywalizacji proszone są o zgłoszenia, w formie pisemnej, do dnia 28 kwietnia 2017r. w Starostwie Powiatowym w Jarocinie. Złozone wnioski Powiat wraz z rekomendacją przekaże do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty niezbędna do zgłoszenia