Drużyna Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Jarocińskiego wyróżniona
Dodano 02 października 2025, wpis archiwalny
Dziś w Starostwie Powiatowym w Jarocinie gościli przedstawiciele Drużyny Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Jarocińskiego, którzy odnieśli spektakularny sukces podczas I Międzypowiatowych Zawodów Wędkarskich Strażników SSR Okręgu Kaliskiego.
Drużyna w składzie: Łukasz Marciniak, Andrzej Pachciarz, Adam Wojtczak, Łukasz Kaźmierczak, Maciej Ratajczak oraz Komendant Jacek Szczepaniak zdobyła I miejsce drużynowo, uzyskując imponujący wynik 60 120 punktów.
Dodatkowo, w klasyfikacji indywidualnej Łukasz Marciniak sięgnął po tytuł mistrzowski, zdobywając aż 30 640 punktów.
Spotkanie miało charakter gratulacyjny - Starosta Jarociński, Mariusz Stolecki wyraził swoje uznanie dla zaangażowania, pasji i skuteczności drużyny, która z powodzeniem reprezentuje nasz powiat na zawodach wędkarskich.
Gratulujemy całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów zarówno na łowiskach, jak i w działaniach na rzecz środowiska!





