Oświadczenie Zarządu Powiatu Jarocińskiego w związku z bezpodstawnymi zarzutami Burmistrza Jarocina

Dodano 22 kwietnia 2021, wpis archiwalny

W związku z publikacjami prasowymi i internetowymi Gminy Jarocin, zawierającymi również wypowiedzi Burmistrza Adama Pawlickiego wyrażamy swoje zaskoczenie podjętymi działaniami. Burmistrz Jarocina zarzuca Zarządowi Powiatu Jarocińskiego bezczynność w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa osób korzystających z ulicy Siedlemińskiej w Jarocinie i nawołuje do podpisywania internetowej petycji. Sformułowany zarzut jest niezasadny.

Apelujemy do Burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego o powstrzymanie się od kolejnych podobnych do zainicjowanych wczoraj działań medialnych.
Panie Burmistrzu, skoro Pan nie chce pomóc i przejąć tej drogi, niech chociaż Pan nam nie przeszkadza.

Zarząd Powiatu Jarocińskiego