otwórz widżet facebooka

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Dodano 04 grudnia 2025, wpis archiwalny Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Dzięki gościnności Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie, st. kpt. Dariusza Juszczaka, w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jarocinie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

Podczas spotkania omówiono działania podejmowane przez służby mundurowe oraz inspekcje do listopada 2025 roku, a także przedstawiono plany na rok przyszły. Ich głównym celem będzie skuteczne zapobieganie zagrożeniom oraz zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Powiat Jarociński.

Dzisiejsze spotkanie pokazało, jak ważna jest współpraca wszystkich służb i instytucji – od straży pożarnej, przez policję, po inspekcje. Tylko dzięki wspólnym działaniom możemy skutecznie reagować na zagrożenia i budować poczucie bezpieczeństwa w lokalnej społeczności.

×