Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w grudniu 2018 roku

Dodano 04 grudnia 2018, wpis archiwalny

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu
10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego
w Jarocinie sala nr 30
z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zaopiniowanie projektu budżetu powiatu na 2019 rok.
  2. Zaopiniowanie projektu Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2019-2030.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 14 grudnia 2018 r. (piątek) o godz. 15.00 w Szpitalu Powiatowym w Jarociniez proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności i potrzebach Domu Dziecka w Górze.
  2. Informacja o inwestycji w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja w zakresie usuwania zagrożeń ekologicznych przez jednostki straży pożarnej.
  2. Zgłaszanie propozycji do planu pracy komisji na rok 2019.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 18 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zgłaszanie propozycji do planu pracy komisji na rok 2019.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

19 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zgłaszanie propozycji do planu pracy komisji na 2019 rok.
  2. Sprawy bieżące.