Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w listopadzie 2017 roku

Dodano 06 listopada 2017, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 22 listopada 2017 r. (środa) o godz. 15.00 w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Jarocinie oraz przez Zespół Szkół Specjalnych. - posiedzenie wyjazdowe w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Jarocinie.

2. Analiza i zaopiniowanie projektu budżetu powiatu na rok 2018 w zakresie działania komisji.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego, które odbędzie się w dniu 24 listopada 2017 r. (piątek) o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym
w Jarocinie, sala nr 30
z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja w zakresie działalności Kół Wędkarskich Polskiego Związku Wędkarskiego oraz ocena działalności Społecznej Straży Rybackiej na terenie powiatu.

2. Ocena wykonania nadzoru nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa.

3. Analiza i zaopiniowanie projektu budżetu powiatu na rok 2018 w zakresie działania komisji.

4. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych odbędzie się w dniu 27 listopada 2017 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w Warsztatach Terapii Zajęciowych w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Działalność Warsztatu Terapii Zajęciowej – posiedzenie wyjazdowe.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju odbędzie się w dniu 28 listopada 2017 r. (wtorek)
o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Analiza projektu budżetu powiatu na 2018 rok.
  1. Analiza projektu Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego.
  2. Sprawy bieżące.