Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w październiku 2016 roku

Dodano 04 października 2016, wpis archiwalny

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się
w dniu 18 października 2016 r. (wtorek) o godz. 15.00 sali posiedzeń Starostwa Powiatowego
w Jarocinie sala nr 30
z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Opieka medyczna w szkołach prowadzonych przez Powiat Jarociński.

2. Choroby odzwierzęce.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu
19 października 2016 r. (środa) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Realizacja zadań oraz wykorzystanie środków przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie oraz Powiatowych Ośrodków Wsparcia za 2015rok i I półrocze 2016 roku.
  2. Sprawozdanie z realizacji dochodów powiatu za III kwartały 2016 r.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 24 października 2016 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Ratusza w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja w zakresie stopnia realizacji zrównoważonej gospodarki leśnej na terenie Powiatu Jarocińskiego.

2. Ocena wykonania nadzoru nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa.

3. BHP w rolnictwie.

4. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu
24 października 2016 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych
nr 1 i 2
z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.  Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu w roku szkolnym 2015/2016.

2. Informacja o działalności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie.