VI Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 24 stycznia 2019, wpis archiwalny

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym
Dz. U. z 2018 roku, poz. 995 z późn. zm.) zwołuję VI SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, na dzień 31 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad IV i V sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po IV sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.
  4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po IV sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.
  5. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2018 roku.
  6. Sprawozdanie z działalności stałych komisji Rady Powiatu za 2018 rok.
  7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z realizacji planu kontroli w II półroczu 2018 roku.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planów pracy stałych Komisji Rady Powiatu Jarocińskiego na 2019 rok.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zawarcia porozumienia dotyczącego przejęcia zadania z zakresu administracji rządowej.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie pomocy finansowej Gminie Jarocin w 2019 roku.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie rozpatrzenia skargi na działania dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie rozpatrzenia skargi na działania dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Starosty Jarocińskiego.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie rozpatrzenia skargi na działania dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie.
  15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2019 - 2030.
  16. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2019 r.
  17. Interpelacje i zapytania radnych.
  18. Wnioski i oświadczenia radnych.
  19. Wolne głosy i wnioski.
  20. Komunikaty.
  21. Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są dostępne pod następującym adresem:

Rady Powiatu

Jan Szczerbań