XXXV Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 23 grudnia 2016, wpis archiwalny

Zapraszam na XXXV SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, zwołaną na dzień 29 grudnia 2016 r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad XXXIV sesji Rady Powiatu
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XXXIV sesji Rady Powiatu.
  4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po XXXIV sesji Rady Powiatu.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planu pracy Rady Powiatu Jarocińskiego na 2017 rok.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planów pracy stałych Komisji Rady Powiatu Jarocińskiego na 2017 rok.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Jarocińskiego na rok 2017.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2016.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2016-2030.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2016 r.
  11. Interpelacje i zapytania radnych.
  12. Wnioski i oświadczenia radnych.
  13. Wolne głosy i wnioski.
  14. Komunikaty.
  15. Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są już dostępne w systemie eSesja oraz pod następującym adresem: http://api.esesja.pl/posiedzenie7/9256

Rady Powiatu