Z wizytą u przedsiębiorców wyróżnionych Certyfikatem Jakości

Dodano 17 stycznia 2023, wpis archiwalny Z wizytą u przedsiębiorców wyróżnionych Certyfikatem Jakości

Zarząd Powiatu Jarocińskiego odwiedził dzisiaj przedsiębiorstwa, które dzięki osiągnięciom w doskonaleniu oferowanych produktów oraz usług znalazły się wśród laureatów wyróżnionych certyfikatem jakości ,,Primus Nominatus".
Wśród nominowanych do ww. nagrody znalazły się dwie firmy z terenu Powiatu Jarocińskiego:

• Firma ABRISO Polska - uzyskała Certyfikat Jakości ,,Złoty Primus Nominatus”, a także indywidualne wyróżnienie dla osoby zarządzającej ,,Menedżer Jakości”,
    Lider w Polsce w dziedzinie produkcji materiałów izolacyjnych i opakowaniowych. Wiarygodny wizerunek firmy.
    Abriso specjalizuje się w produkcji pianki polietylenowej, folii bąbelkowej oraz polistyrenu ekstrudowanego wykorzystywanych w budownictwie i do opakowań.
    Od założenia firmy w 1985 roku, stopniowo zyskiwaliśmy mocną pozycję na europejskim rynku opakowań i izolacji wykorzystując cztery jednostki produkcyjne w Belgii, Francji, Słowacji i Polsce oraz własny magazyn w Republice Czeskiej.
    Dobre rozłożenie geograficzne, nowoczesne maszyny produkcyjne oraz ponad 100.000 m2 budynków przemysłowych pozwoliły nam zagwarantować optymalne usługi naszym klientom.

• Firma Procold s.c. A. Stasik, M. Szymczak - uzyskała Certyfikat Jakości ,,Srebrny Primus Nominatus”, a także statuetkę ,,Srebrny Primus Nominatus”.
    Od samego początku powstania firmy PROCOLD, działamy jako producent płynów do transferu ciepła, w zastosowaniach przemysłowych i domowych (instalacje chłodnicze, klimatyzacyjne, grzewcze, pompy ciepła, kolektory słoneczne i inne). Nasze produkty, świetnie odnajdują się tam, gdzie wymagana jest ochrona przed zamarzaniem, korozją i powstawaniem osadów. Naturalna ciekawość nowych rzeczy i ciągłe badania rozwojowe, pozwalają nam dostarczać innowacyjne produkty wysokiej jakości.

Właścicielom oraz pracownikom przedsiębiorstw serdecznie gratulujemy.
Życzymy jednocześnie kolejnych sukcesów opartych o kompleksowe zarządzanie jakością, które stało się wyznacznikiem wytwarzanych przez Państwa firmę produktów i podejmowanych usług.