« powrót 28 września 2018

UMOWA Z WOJEWODĄ ws KARETKI PODPISANA

UMOWA Z WOJEWODĄ  ws KARETKI PODPISANA photo

26 wrzesień 2018 - podpisanie umowy dot. dofinansowania zakupu nowej karetki dla jarocińskiego szpitala

Umowę sygnowała Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg, ze strony Powiatu Jarocińskiego pod dokumentem podpisy złożyli: Starosta Teodor Grobelny, Wicestarosta Mirosław Drzazga oraz Skarbnik Powiatu Jacek Jędrzejak.

Nowa karetka dla jarocińska szpitala powinna pojawić się w lecznicy w Jarocinie w listopadzie br.

"Dziękujemy za pomoc Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że szpital w Jarocinie otrzyma nową karetkę pogotowia. Tak duże wsparcie, to dla nas, ale przede wszystkim dla mieszkańców powiatu jarocińskiego kolejny dowód, że szpital w Jarocinie przekształaca się w placówkę nowoczesną, wyposażoną w doskonały sprzęt" - mówił bezpośredniu po podpisaniu umowy Starosta Teodor Grobelny.

materiał filmowy

Czytaj również: