Mobilne Punkty Informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza mieszkańców z gminy Kotlin, Żerków i Jaraczewo na ostatnie Mobilne Punkty przed przerwą wakacyjną.

29 maja 2015

Mobilne Punkty Informacyjne w maju

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

21 maja 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Środa z funduszami dla instytucji kultury

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, które skierowane jest do przedstawicieli instytucji kultury. Spotkanie odbędzie się w środę 3 czerwca 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

21 maja 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Uszczególowienie oraz Harmonogram naboru wniosków w ramach WRPO 2014+ przyjęte.

Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uszczegółowienie oraz harmonogram naboru wniosków w ramach WRPO na rok 2015.

11 maja 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na spotkania informacyjne, które adresowane jest do osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej.

06 maja 2015

Fundusze unijne dla oświaty

Fundusze Europejskie na edukację to temat spotkania informacyjnego, zorganizowanego wczoraj przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

28 kwietnia 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Środa z funduszami dla instytucji publicznych na e-administrację i cyfryzację

Zapraszamy na spotkanie wprowadzające do tematyki Funduszy Europejskich w okresie 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 6 maja 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

28 kwietnia 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

III EDYCJA KONKURSU „REGATY ROZWOJU: LIDERZY INNOWACJI I WSPÓŁPRACY PONADNARODOWEJ PO KL 2007-2013”

Krajowa Instytucja Wspomagająca – Centrum Projektów Europejskich ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w III edycji konkursu przeznaczonego dla realizatorów projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

13 kwietnia 2015

Pierwsze spotkanie z cyklu "Środa z Funduszami dla..." za nami

„Środa z funduszami dla…” to cykl spotkań dotyczących Funduszy Europejskich na lata 2014 -2020. Dziś w jarocińskim starostwie odbyło się pierwsze z nich, które skierowane było do osób planujących założenie działalności gospodarczej.

01 kwietnia 2015

O funduszach z przedsiębiorcami

"Fundusze europejskie dla przedsiębiorców" to temat zakończonego dziś spotkania informacyjnego zorganizowanego przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie we współpracy z Fundacją Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości. O znaczeniu środków unijnych dla MSP mówił starosta Bartosz Walczak otwierając spotkanie dla przedsiębiorców.

24 marca 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Środa z Funduszami dla...

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na spotkania informacyjne pod nazwą „Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 1 kwietnia 2015 r. w Jarocinie.

19 marca 2015